Kategoriler
Rehberler

LG V30’da Ekran Boyutu Ölçeklendirme

Akıllı telefon dünyasına daha yeni giren LG V30‘un özelliklerini say say bitiremiyoruz. Telefon da bize bir o kadar, sayılacak özellik sunuyor. LG V30’da sunulan bu özellikleri, kullanıcıların kendi isteğine göre kişiselleştirmesi de mümkün kılınıyor.

Bu yazımızda da LG V30’da nasıl ekran boyutunu ölçeklendireceğinizi anlatacağız. Yazımızı okumaya devam edin.

LG V30’da Ekran Boyutu Ölçeklendirme

LG V30‘da ekran boyutunu ölçeklendirmek için herhangi bir üçüncü parti program veya uygulamaya gerek yok. LG V30, ekran boyutunu ölçeklendirmesi için kullanıcılarına imkan sunuyor.

LG V30’da Ayarlar’a girin. Açılan ekranda üst sekmede yer alan seçeneklerden Ekran‘ı tıklayın. Ekran Boyutu‘nu seçin ve ekran boyutunu ayarlayabileceğiniz kaydıracı isteğinize göre konumlandırın. Kaydıracı sağa ve sola kaydırdığınız esnada ekrandaki yazılar gerçek zamanlı olarak büyüyüp küçülebilir. Buna göre ekrandaki simgelerin boyutunu isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

LG V30'da Ekran Boyutunu Ölçeklendirme

Böylece ekran boyutunu, göz hassasiyetinize göre ufak dokunuşlarla ayarlayabilirsiniz.

LG V30’da parmak izi okuyucu hassasiyetini artırma yazısına buraya, LG V30’da pil ömrünü artırma yazısına buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız diğer tüm LG’nin V30 modeli hakkında yazıları da buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

LG V30’da Ekran Çözünürlüğü Ölçeklendirme Değiştirme ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuza yeni bir konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.