Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Firefds Kit Xposed Modülü Kurulumu

Belki duymamış olabilirsiniz ama Android Nougat sürümü için uyumlu Xposed altyapısı en sonunda dağıtımda. Her zamanki gibi beklenen biçimde diğer modüllerin kurulmasına ve sistemin özelleştirilmesine olanak veriyor. Paralelinde çok sayıda yeni modül dağıtıma girdi.

Android 7.0 Nougat Güncelleme - Android Nougat Güncelleme

Android: Firefds Kit Xposed Modülü Kurulumu

Samsung’un Android yüklü cihazlarına kurduğu TouchWiz adlı kullanıcı arabiriminin görünümü değiştirirken cihazları hantallaştırdığı biliniyor. Wabam’ın Xposed modülünün basitleştirilmiş hali olan XTouchwiz modülü modifiye edilerek Firefds Kit adını aldı. İşin güzeli GravityBox ile gelen özelleştirme seçenekleriyle birleşince harika bir görünüm elde edilebiliyor. Şu aşamada Galaxy S8 ve S8+ ile uyumlu ama Nougat terfisi alan Galaxy S6, S7 ve Note 8 ile de çalışabileceği söyleniyor.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy S ve Galaxy A farkları

adresinden indirilebilen modül elbette Xposed’un Nougat sürümünün kurulu olmasını gerektiriyor. Özellikler arasında sahte durum bildirimi, otomatik arama kaydı, kamera kullanırken bataryadan bağımsız işleme, kablosuz şarj bildirimi, batarya dolu mesajı gizleme, NFC sembolü gizleme ve daha fazlası var.

screenshot.1509359147

Xposed uygulaması içinden sola sürükleyin ve açılan menüden üstteki indirime kısmına girin. Ardından arama yapın ve Firefds girin. Firefds Kit kuracaksınız ve N sürümü olacak. En yeni sürümü indirin ve kurulunca modüller kısmından aktifleştirin. Cihazı yeniden başlatmak gerekecek.