Kategoriler
Konular

Android’de Batarya Tüketmeyen Canlı Duvar Kağıtları

Canlı duvar kağıtları Android işletim sisteminin en beğenilen yanlarından biri ve dinamik bir görüntüyü izlemek heyecan veriyor. Bu eşsiz yapı sizi büyülüyor ve kullanmadan duramıyor olabilirsiniz ama gerçekte batarya süresine ciddi anlamda darbe vurmakta.

Android’de Batarya Tüketmeyen Canlı Duvar Kağıtları

Bu yüzden doğru biçimde optimize edilmiş bir canlı duvar kağıdı kullanmak şart ki bataryayı tüketip sizi yarı yolda bırakmasın. Bu tanıma uyan ana seçenekleri sıralıyoruz:

Game of Life

screenshot.1509884809

Ücretli olan bu duvar kağıdı hücreler göstererek duruma göre değiştiriyor. Ekrana gelen hücreler hareket edip birbirlerini yok edebiliyor. Çok sayıda özelleştirme seçeneği hazır geliyor.

[appbox googleplay id=cdev.life]

Forest

screenshot.1509884907

Orman görüntüsü veren bu canlı duvar kağıdı rahatlamanızı sağlayacak. İşin ilginci canlı olarak hava durumu bilgisini alarak buna uygun olacak görüntüyü ekranınıza taşıyor!

[appbox googleplay id=kaka.wallpaper.forest]

Google Pixel

screenshot.1509884987

Google’ın kendi Pixel serisi akıllı telefonları için geliştirdiği canlı duvar kağıtları Google Play ortamına eklenmiş değil bu yüzden işletim sisteminize göre bu linklerden ücretsiz indirebilirsiniz:

Grass LWP

screenshot.1509885076

Eski nesil Android sürümlerinde bile olan canlı çimen duvar kağıdı çok beğeni görmüştü. Buna özlem duyanlar bu ücretsiz seçeneği deneyebilir.

[appbox googleplay id=h.bigga.bigga.lwp.grass]

Connected Dots

screenshot.1509885137

Akıcı noktalar içeren bu canlı duvar kağıdı da ufak bir ödeme istiyor. Rastgele oluşturulan noktacıklar büyüleyici ve hipnoz edici denebilir.

[appbox googleplay id=live.wallpaper.deb.android.LiveConectedDots]

Konuyla ilgili sorularınız için forum bölümünden destek alabilirsiniz.