Kategoriler
Konular

EMUI 5’te Bulunmayan 5 Farklı Tema

Bir telefonun iç aksesuarlarından en önemlisi olan temaların en güzeli ve en farklısı genellikle telefonların kendine ait mağaza uygulamalarında ücretli olarak yer alıyor. Bu oldukça üzücü bir durum.

EMUI 5 işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcıları gerçekten çok şanslı! Çünkü EMUI 5’in temalarının yer aldığı mobil uygulamasında bile az sonra listeleyeceğimiz, birbirinden farklı ve güzel temalar bulunmuyor!

EMUI 5’te Bulunmayan 5 Farklı Tema

EMUI 5’in temalarının yer aldığı mobil uygulamasında bulamayacağınız birbirinden farklı temaları EMUI Themes Factory for EMUI‘de bulacaksınız. Bu uygulamayı buraya tıklayarak Google Play Store‘dan indirebilirsiniz.

EMUI Themes Factory for EMUI isimli uygulamayı telefonunuza indirin ve açın. Açılan ekranda EMUI 5 için birbirinden farklı temalar ile karşılaşacaksınız.

1- DailySpaceDark 

DailySpaceDark isimli tema, EMUI Themes Factory for EMUI‘den indirip telefonunuza kurabileceğiniz bir temadır. EMUI işletim sistemli akıllı telefonunuzun kullanıcı arayüzünü karanlık bir şekilde dekore etmek istiyorsanız bu tema tam size göre. Ayrıca bu karanlık tema, pil tasarrufu açısından da size yardımcı olabilir.

EMUI 5'te Bulunmayan 5 Farklı Tema

2- Simple N- Nougat

Nougat işletim sisteminin temasını EMUI 5’te kullanmaya ne dersiniz? Simple N- Nougat isimli tema ile telefonunuzu daha farklı bir kullanıcı arayüzü ile tanıştırmak sizin için de farklılık yaratabilir.

EMUI 5'te Bulunmayan 5 Farklı Tema

3- Red Theme

Adından da anlaşıldığı gibi kırmızı tema, siyah ve kırmızının birleşimiyle kullanıcı arayüzüne müthiş bir görünüm sağlıyor.

4dbc18c2-30f9-4096-9bc5-86cb956aa436

4- White King

Kullanıcı arayüzünün bembeyaz olduğunu düşünürsek bu gerçekten güzel bir görüntü! Ancak pil tasarrufu bakımından sizi biraz etkileyebilir. White King, telefon ekranları için iyi bir tema tercihidir. White King’i, EMUI Themes Factory for Menu uygulamasında yer almadığı için kendine ait bir uygulama ile akıllı telefonunuza kurabilirsiniz. White King’i buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

EMUI 5'te Bulunmayan 5 Farklı Tema

5- Snow Black

Snow Black ile EMUI 5 işletim sistemli akıllı telefonunuzu kişiselleştirebilirsiniz. Kullanıcı arayüzünde güzel bir deneyim sağlamak için ve geçiş simgelerinde farklılık yaratmak için mutlaka Snow Black’i deneyin. Snow Black’i indirmek için buraya tıklayın.

EMUI 5'te Bulunmayan 5 Farklı Tema

EMUI 5’te Bulunmayan 5 Farklı Tema ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.