Kategoriler
Konular

iOS İçin En İyi Hesap Makinesi Uygulamaları

Apple’ın iOS işletim sistemi on birinci sürüme gelmiş olsa da hala basit bir hesap makinesi içeriyor ve iPad sahipleri kullanamıyor. Aynı zamanda hesap makineleri sadece basit işlemler için destek veriyor. Amacınız daha kapsamlı bir hesap makinesi elde etmekse markette seçenek çok.

iOS İçin En İyi Hesap Makinesi Uygulamaları

Klasik kullanıcılar gün içinde iPhone ile gelen standart hesap makinesiyle yeterli sonuçlar elde edebilir. Tek yapmanız gereken alttaki denetim masasını açıp hesap makinesine tıklamak.

screenshot.1510737492

Yatay moda geçince trigonometri, parantez, Pi sayısı, rastgele sayı üretici gibi bilimsel fonksiyonları görebilirsiniz. Eksikler grafik özelliği, sınırlı geçmiş ve görüntü seçenekleri.

The Calculator

screenshot.1510737724

iPhone ve iPad desteği olan uygulamanın opsiyonel Apple Watch uygulaması da var. Reklamları kapatmak için uygulama içi satın alma hazır. Apple hesap makinesine benziyor ama daha fazla tema ve özellik sunuyor.

PCalc

screenshot.1510737859

App Store ortamındaki en iyi hesap makinesi olma iddiası var. Bu yüzden fiyatı iddialı ve pahalı gelebilir. iPad ve iPhone dışında opsiyonel Watch uygulaması var. Bilim adamları, mühendisler ve programcılara hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone rehberindeki çift kişiler nasıl silinir?
‎PCalc
‎PCalc
Developer: TLA Systems Ltd.
Price: ₺169,99+

Photomath Camera Calculator

screenshot.1510737965

Avantajı kamera ile gösterdiğiniz el yazısını sisteme alıp yazma derdi olmadan hesaplaması. En iyi sonuçlar için belirli adımlar izlenmesi ve öğretilmesi gerekiyor. Tamamen farklı bir yaklaşım ve belirli durumlarda avantajlı olabilir.

‎Photomath
‎Photomath
Developer: Photomath, Inc.
Price: Free+

Calcbot 2

screenshot.1510738074

Akıllı hesap makinesi güncellendi ve ücretsiz olmasına rağmen ek özellikler için satın alma gerekiyor. Pro sürümde birim dönüşümleri ve kendi bilimsel değerlerini girme desteği var. Basitlik ön planda.

‎Calcbot 2
‎Calcbot 2
Developer: Tapbots
Price: Free+

MyScript Calculator

screenshot.1510738176

Cihaz ekranını defter gibi kullanıp yazın ve sizin yerinize hesaplasın. Böylece çok hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

‎Calcbot 2
‎Calcbot 2
Developer: Tapbots
Price: Free+

Free Graphing Calculator

screenshot.1510738256

Grafik çizimlere ağırlık veren bir hesap makinesi uygulaması ve elbette tablet ile kullanımı daha iyi sonuçlar veriyor. Reklamları kaldırmak için uygulama içi satın alma seçeneği var. Son derece kapsamlı ve öğrenmek zaman alabiliyor. Ana sıkıntı uygulama arabiriminin estetik olmaması.

‎EduCalc Classic
‎EduCalc Classic
Developer: William Jockusch
Price: Free+

Konuyla ilgili sorularınız için forum bölümünden destek alabilirsiniz.