Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Collateral İle Bildirim Alanına Not Eklemek

Dijital notlar sayesinde zamanında iş yapmak kolaylaştı ve geç kalma büyük oranda sona erdi. Artık not almak ve hatırlatıcı eklemek kolay. Buna rağmen bazen bildirim mesajını görmeyip kaçırabilirsiniz. Kimi zaman takvimi açıp bakmadan randevuları görmek zorlaşabiliyor.

Android: Collateral İle Bildirim Alanına Not Eklemek

Collateral adı verilen bir uygulama sayesinde telefonun ekranına bakmanız bile randevuları görmeniz ve kaçırmamanız için yeterli olacak! Telefon ekranını temiz tutarken sadece gerekli anlarda bildirimleri görerek notlarınızdan haberdar olabilirsiniz. Yapmanız gereken bu ücretsiz uygulamadan destek almak:

[appbox googleplay id=com.gpvargas.collateral]

Uygulamayı indirin ve kurun. Ardından başlatınca son derece sade bir arabirim karşınıza çıkacak. Dört sekme halinde sunulan uygulamada notlar, listeler, bekleyenler ve favoriler yer alıyor.

screenshot.1510923326

Her birinin ne işe yaradığı adından bile anlaşılabiliyor. Kırmızı renkli artı sembolüne tıklayarak yenilerini girmek kolay. Bekleyenler sekmesine bakarak henüz bitmeyen işler görülebilir. Favroiler sekmesinden tekrar edeceğinizi düşündüğünüz işler depolanabilir. Yeni bir not ya da liste eklenince otomatik olarak bildirim alanına sabitlenecek ve aynı zamanda kilit ekranından da görülebilecek.

Uygulama ayarlarına girerek ekran rengi, not ve liste renkleri seçilebilir. Gelişmiş ayarlar ise not oluştururken daha ince ayar çekme olanağı veriyor. Sembol ekleme, kategori seçme, renk, harita, iletişim bilgisi ve dosya ekleme gibi seçenekler var. Ücretsiz uygulamada uygulama içi satın alma var ve sonrasında otomatik eşleştirme, notlara fotoğraf ve hatırlatıcı ekleme, bildirimleri içeri/dışarı aktarma gibi premium özellikler katılıyor. Konuyla ilgili sorularınız için forum bölümünden destek alabilirsiniz.