Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android / iOS: Animal Crossing Oynayın

2001’den beri oyuncuların beğenisini kazanan Nintendo imzalı Animal Crossing oyunu en sonunda mobil arenaya geldi. İlk olarak Nintendo konsollarda karşımıza çıkan bu oyuna Animal Crossing: Pocket Camp adı veriliyordu. En sonunda Android ve iOS kullanıcıları da cepten oynayabiliyor.

Android/iOS: Animal Crossing Oynayın

Nintendo’nun mobil arenadaki önceki oyunu Super Mario Run beğeni gördü. Ondan önceki Fire Emblem Heroes ile birlikte Legend of Zelda mobil sürümü de geliştiriliyordu. Geçen ay duyurusu gelen ve bu ay dağıtıma giren Animal Crossing: Pocket Camp ise Google Play ve Apple App Store ortamlarında dağıtımda.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nintendo.zaca&hl=tr

İşin kötüsü oyunun çalışabilmesi için internet bağlantısının aktif olması gerekiyor. Bağlantı gerçekleşene kadar bekleyip yüklenmiyor. Bunun bir sonucu olarak sunucular yoğun olursa oynayamaz hale gelebilirsiniz. İnternet bağlantısı mobilde yaygın ama gereksiz kota kullanmayı kimse istemez.

Oyuna dönersek gerçek versiyonunu basitleştirilmiş hali demeliyiz. Daha önceden oynayanlar çalışma sistemine yabancı kalmayacak. Aradaki fark artık kamp alanındaki karavanda kalıp çok daha sınırlı bir alanda oynuyor olmanız. Super Mario Run aksine oynamak ücretsiz. Ödemeyle bilet alıp hızla ilerleyebilirsiniz ama bunları oyun oynayarak elde etmeniz de mümkün.