Kategoriler
Rehberler

Android: Wi-Fi Ağı Üzerinden Çağrı Yapma

Android işletim sistemli akıllı telefonunuzla bağlı olduğunuz WiFi‘ye bağlanan diğer Android işletim sistemini kullanan telefonlara çağrı yapabilirsiniz. Sesli arama yapmanın dışında kısa mesaj gönderebilir, telefonlar arasında dosya transferinde bulunabilirsiniz.

Android: Wi-Fi Ağı Üzerinden Çağrı Yapma

Telefonunuzla bağlandığınız WiFi ağına bağlanan diğer telefonlar arasında yapacağınız sesli arama, mesajlaşma ve dosya transferini Wi-Fi Talkie ile gerçekleştirebilirsiniz. Wi-Fi Talkie isimli uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Uygulamayı tüm özellikleriyle kullanabilmeniz için telefonunuzla çağrı yapacağınız akıllı telefonun aynı Wi-Fi ağı üzerinde bağlı olması gerekiyor. Wi-Fi Talkie, en düşük Wi-Fi sinyalinde bile yüksek kalitede görüşme sağlayabileceğinizi iddia ediyor. Uygulamada yapacağınız sesli görüşmelerde Bluetooth özellikli mikrofonlu kulaklıkları kullanabilir, gürültüyü azaltabilir ve sınırsız sayıda aktif çağrı yapabilirsiniz.

Wi-Fi Talkie, 150 fitlik bir alan içerisinde üst düzey performans gösterir ve şebekenin çekmediği sadece Wi-Fi’nin kullanılabilir olduğu alanlarda acil durum anlarında iletişim sorununu ortadan kaldırabilir.

Android: Wi-Fi Ağı Üzerinden Çağrı Yapma ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.