Kategoriler
Apps & Oyunlar

Instagram’da Remix Fotoğraflar Özelliğini Kullanma

Instagram‘a gelen güncelleme ile Direct Message için yeni bir özellik getirildi. Arkadaşlarınızın size gönderdiği veya hikayesinde paylaştığı anlık fotoğraflara kendi fotoğrafınızı, metin ve yapışkan ifadeler ekleyebilir daha sonra, düzenlediğiniz hikayeyi arkadaşınıza DM olarak geri yollayabilirsiniz.

Instagram'da bir dönem bitiyor!

Instagram’da Remix Fotoğraflar Özelliğini Kullanma

Instagram’da arkadaşlarınızın hikayesinin üzerine kendi fotoğrafınızı, metin veya yapışkan ifadeler eklemek için en son Instagram güncellemesini cihazınıza yüklemiş olmanız gerekiyor. Instagram‘ı Google Play Store‘da aratın. Eğer Güncelle butonu varsa uygulamayı güncelleyin.

Instagram’a girin ve hikayesine yanıt vermek istediğiniz arkadaşınızın hikayesini görüntüleyin. Hikaye görüntülendiğinde ekranın sol alt köşesindeki kamera simgesine dokunun. Arkadaşınızın hikayesi sağ üst köşeye doğru kayacak ve hikaye küçülecek. Açılan kamera ile ister kendinizi çekin ister galerinizden bir fotoğrafı arkadaşınızın hikayesine ekleyin. Galerinizden fotoğraf eklemek için ekranı yukarı doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.


Ekranda orta tuşa basılı tutarak video da çekebilirsiniz. Boomerang özelliği ile arkadaşınızın hikayesini Remix’lemek için ekranda en altta orta tuşun altında yer alan Normal‘i sağa doğru kaydırın ve Boomerang’ı başlatın.