Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS: Gmail’e Üçüncü Kişi veya IMAP E-postası Ekleme

iOS‘ta yer alan Gmail uygulaması yalnızca Gmail hesaplarını desteklemekteydi. Ancak Gmail, iOS işletim sistemine entegre edilmiş uygulamasında yaptığı güncelleme ile üçüncü şahıs veya bir IMAP E-postası ekleme olanağı sağlamaktadır.

iOS için Gmail yenilendi! - ShiftDelete.Net

Gmail uygulamasına, iOS işletim sistemine ve Gmail uygulamasının son sürümüne sahip bir kullanıcı iseniz, Hotmail, Yahoo, Outlook vb. uzantılarda E-posta ekleyebilirsiniz.

iOS: Gmail’e Üçüncü Kişi veya IMAP E-postası Ekleme

iOS işletim sistemine ve Gmail uygulamasının en son sürümü olan 5.0.171104 sürümüne sahip cihazınızda Gmail uygulamasını açın. Uygulama ana ekranının sol üst köşesinde üst üste dizilmiş çubuklara dokunun ve yan pencerede açılan ekrandan Gmail hesabınızın yanındaki ufak ters üçgene dokunun. Ardından Hesap Ekle‘ye dokunarak işleme devam edin.

Hesap ekleme ekranında yer alan, Gmail uygulamasına ekleyip yönetmek istediğiniz hesabınızın bulunduğu posta uzantısını seçin. Seçme işleminin hemen ardından karşınıza, seçtiğiniz posta uzantısıyla giriş yapacağınız bir ekran gelecek. Bu ekrana posta bilgilerinizi girin ve Giriş Yap seçeneğine dokunun.

İlginizi Çekebilir:  iPhone SE (3. Nesil) mi, iPhone 12 mini mi?