Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Chrome ve Firefox’ta Web Sitelerini Ana Ekrana Uygulama Olarak Ekleme

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzda Google Chrome veya Mozilla Firefox internet tarayıcılarını kullanarak, sık sık ziyaret ettiğiniz internet sitelerini telefonunuzun ana ekranına uygulama olarak ekleyebilirsiniz.

Chrome ve Firefox karşı karşıya! - CHIP Online

Android: Chrome ve Firefox’ta Web Sitelerini Ana Ekrana Uygulama Olarak Ekleme

Google Chrome’da İnternet Sitelerini Ana Ekrana Uygulama Olarak Ekleme

Google Chrome tarayıcısını kullanarak, ana ekrana uygulama olarak eklemek istediğiniz internet sitesini oldukça basit adımlarla telefonunuzun ana ekranına ekleyebilirsiniz.

Google Chrome’u kullanarak, internet sitesini ana ekrana uygulama olarak eklemek için ilk önce Google Chrome’u akıllı telefonunuzda açın. Ana ekrana uygulama olarak eklemek istediğiniz internet sitesine gidin. Daha sonra ekranın sağ üst köşesinde üst üste sıralanan üç noktaya hafifçe dokunun. Açılan pencerede yer alan seçeneklerden Ana Ekrana Ekle‘ye basın. Şimdi, ufak penceredeki ismi isteğinize göre düzenleyin ve Ekle’ye tıklayın.


Mozilla Firefox’ta İnternet Sitelerini Ana Ekrana Uygulama Olarak Ekleme

İlginizi Çekebilir:  Android ve iPhone için en iyi hava durumu uygulamaları

Mozilla Firefox’ta internet sitesini ana ekrana eklemek için akıllı telefonunuzda yer alan Mozilla Firefox’a girin.

Mozilla Firefox Android telefonunuzda yüklü değilse tarayıcıyı indirmek için buraya dokunun.

Mozilla Firefox’a girdikten sonra ana ekrana eklemek istediğiniz internet sitesine gidin. Site tamamen yüklendikten sonra ekranın sağ üst tarafında yer alan üst üste sıralanmış üç noktaya dokunun ve çıkan seçeneklerden Sayfa‘ya tıklayın. Buradaki seçeneklerden de Ana Ekrana Ekle‘ye dokunun.

Android: Chrome ve Firefox’ta Web Sitelerini Ana Ekrana Uygulama Olarak Ekleme ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz.