Kategoriler
Rehberler

Android: Silinmiş Dosyaları Kurtarma

Akıllı telefonunuzda yanlışlıkla sildiğiniz ya da sildikten sonra, dosyayı sildiğiniz için çok pişman olduğunuz oldu mu? Cevabınız evet ise sakın üzülmeyin. Dosyayı kurtarmak için halen daha bir şansınız var!

Android telefonunuzda sildiğiniz dosyaları kurtarmak için yazımızı okumaya devam edin…

Android: Silinmiş Dosyaları Kurtarma

Android cihazınızda silinmiş dosyaları kurtarmak herhangi bir üçüncü parti yazılım olmadan imkansızdır. Bu konuda Dr. Fone en iyi programdır ve işini oldukça iyi yapar.

Dr. Fone’u Windows bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayın.

Dr. Fone’u indirdikten ve kurulumunu tamamladıktan sonra çalıştırın. Daha sonra telefonunuzda USB Hata Ayıklama Modu‘nu açarak telefonunuzu bir USB kablo yardımıyla bilgisayara bağlayın. USB Hata Ayıklama Modu’nu açmak için Ayarlar > Erişilebilirlik > USB Hata Ayıklama Modu adımını takip edin. Telefon, bilgisayara bağlandığında ve Dr. Fone ile eşleştiğinde programın ana ekranında bulunan Kurtar‘a dokunun.

Kurtar’a tıkladıktan sonra Dr. Fone, hangi dosyaları kurtarmak istediğinizi soracaktır. Kurtarmak istediğiniz dosya türlerini seçin ve İleri‘ye dokunun. Dr. Fone, son olarak, tüm dosyaları mı yoksa sadece silinmiş dosyaları mı taratmak istediğinizi soracak. Tercihinizi yapın ve ilerleyin.

Dosya taratma işlemi başladıktan sonra işlemin tamamlanmasını bekleyin. İşlem tamamlandığında, tarama sonucunda kurtarılan tüm dosya ve veriler listelenecektir. Bu listeden kurtarmak istediğiniz kişileri, mesajları, videoları, fotoğrafları ve ses dosyalarını seçin, Kurtar‘a dokunun.

Android: Silinmiş Dosyaları Kurtarma ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.