Kategoriler
Haberler

Meizu 15 Plus Görselleri Aşırı İnce Çerçevelere İşaret Ediyor

Meizu geçen hafta M6S’yi piyasaya sürdü ve gözler şimdi Meizu 15 Plus adlı şirketin yıldönümü telefonunda. Yeni sızdırılmış görüntülere göre, telefonun üç tarafında dar çerçevelerle birlikte gelmesi bekleniyor; üst kısım kamera ve sensörleri barındırması için biraz daha kalın tutulmuş.

Sızıntı aynı zamanda yeni Meizu amiral gemisinin Snapdragon 845 veya Exynos 8895 yonga seti ile geleceğini ve yaklaşık 560 dolar fiyat etiketi taşıyacağını bildiriyor.

Arka paneli gösteren bir taslak, Meizu Pro 6 Plus’da olduğu gibi, yanıp sönen LED ve lazer AF sensörlü bir çift kamera kurulumuna işaret ediyor. Görüntünün ortaya koymadığı bir şey ise parmak izi okuyucusunun konumu. Meizu M6S’de gördüğümüz gibi, yan tarafta olabilir ya da gelecek X20 Plus UD’de uygulanan bir tasarım olan Synaptics model bir sensörle ekranın altına yerleştirilebilir.

Yıldönümü Meizu telefonuyla ilgili hala birçok bilinmeyen var, ancak Çin’in Bahar Şenliği Şubat ayında başladığında daha çok şey öğrenebiliriz. Şirketin kurucusu Jack Wong’a göre, telefon tatil zamanına denk getirilecek ve Mart ayında satışa sunulacak.