Kategoriler
Apps & Oyunlar

Huawei Akıllı Telefonlar İçin Galaxy S7 Edge Teması

Huawei Akıllı Telefonlar İçin Galaxy S7 Edge Teması ile karşınızdayız. Çin merkezli teknoloji firması Huawei’nin akıllı telefonlarında yer verdiği EMUI arayüzü kullanıcılara geniş özelleştirme olanakları sunuyor. Bu arayüz için hazırlanan çok sayıda tema mevcut. Hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce Huawei P10 Plus temasını diğer Huawei cihazlara nasıl yükleyebileceğinizi ele almıştık. Bu tema dışında Galaxy S7 Edge teması da EMUI arayüzünün 4.0 / 4.1 / 5.0 / 5.1 versiyonlarını çalıştıran Huawei modellerine kolayca yüklenebiliyor.

Huawei Flip Kamera Patenti Aldı – Teknoloji Dergisi

Emotion UI arayüzünün 1.0 versiyonu 2012 sonunda, Android 4.0 KitKat işletim sisteminin güncel olduğu dönemde duyurulmuştu. EMUI 3.0 versiyonu 2014’te, Ascend Mate 7 tanıtım etkinliğinde görücüye çıkmıştı. İsimlendirme değişmiş ve Emotion UI yerine EMUI adına geçilmişti. 2015 yılında Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi üzerine kurulu EMUI 4.0 hayatımıza girdi. EMUI 5.0 ise amiral gemisi Mate 9 modeliyle birlikte kullanıma sunuldu.

Huawei Akıllı Telefonlar İçin Galaxy S7 Edge Teması

İndirmeler

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?

Tema Paketi Nasıl Yüklenir?

Öncelikle yukarıdaki bağlantıya erişin ve HWT dosyasını indirin. Akıllı telefonunuza transfer edin.

İndirip akıllı telefonunuza aktarmış olduğunuz HWT dosyasını kesip Huawei akıllı telefonun dahili depolama birimindeki HWThemes klasörüne yapıştırın.

Huawei akıllı telefonunuzdaki Themes uygulamasını açın ve Galaxy S7 Edge temasını bulun.

Temayı cihazınızda kullanmak üzere ayarlayın.

Temayı başarılı şekilde ayarladıktan sonra akıllı telefonunuzu yeniden başlatın.

Cihazınız açılıp kullanıma hazır hale geldiğinde temanın değiştiğini göreceksiniz.