Kategoriler
Haberler

Meizu Flyme 7 Arayüzü 24 Şubat’ta Gelebilir

Meizu’nun Flyme OS 6 sürümünü resmen çekmesinden bu yana bir yıldan biraz fazla bir zaman geçti, bu nedenle zamanlama şirketin Android kullanıcı arayüzünün yeni versiyonu için isabetli. Hatta yeni sızdırılan afişe bakılırsa Flyme 7 neredeyse çıkmak üzere.

Afişte Flyme 7’nin yayınlanma tarihi olarak 24 Şubat’a işaret edilmiş. Hatta ekran görüntüsü olduğu anlaşılan ikinci paylaşım Flyme7v982.BETA281’in getirdiği bir takım değişiklikleri sergiliyor. Bunların arasında mQuick butonu, arayüz iyileştirmeleri ve şirketin OneMind AI’ının ikinci versiyonu var.

AI yani yapay zeka bugünün havalı kelimeleri arasında. Şirketin bu alana odaklanması şaşırtıcı değil. Batarya kullanımı ve işlem verimliliği gibi noktalarda gelişmeler bekleniyor. Bulut yedekleme eklenmiş. Ancak bilinmeyen bir şey ise; Flyme 7’nin Android 7.0 Nougat mı yoksa Android 8.0 Oreo üzerine mi kurulduğu. İkincisi çok daha anlamlı olurdu.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek

Meizu gelecek ay için iki akıllı telefon duyurusuna hazırlanıyor: Meizu 15 ve Meizu 15 Plus. Şirketin 24 Şubat’ta bir etkinlik yapacağı göz önüne alındığında bu telefonlar için aşağı yukarı bir tarih ortaya çıktı diyebiliriz.