Kategoriler
Rehberler

Turkcell T40 Root Atma

Bu yazımızda Turkcell T40 Root atma işleminin nasıl yapıldığını göstereceğiz. Siz de anlatacağımız adımları uygulayarak telefonunuza yönetici izinlerini verebilirsiniz. Bu sayede kaldıramadığınız uygulamalarınızı kolayca kaldırabilirsiniz. Bu işlem sonrasında telefonunuz garanti dışı kalacaktır. Kişisel bilgilerinizi yedeklemeyi unutmayın.

İndirilecek olan program

KingoRoot’u buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Hazırlık

Bilgisayarınızın telefonunuzu algılaması için USB hata ayıklama modunun aktif olması gerek. Bunun için öncelikle Ayarlar menüsünden Telefon hakkındakısmına girin. Burada yer alan Derleme numarası seçeneğine 7 kez art arda dokunun. Bu sayede Geliştirici seçenekleri görünür hale gelecektir. Ayarlar menüsüne geri dönerek Geliştirici seçeneklerine girin. Sonrasında ise USB hata ayıklama modunu etkinleştirin.

İlginizi Çekebilir:  Android için Doc - PDF | PDF - Doc çevirici

Size vermiş olduğumuz bağlantıdan KingoRoot programını bilgisayarınıza indirin ve kurun.

Turkcell T40 Root Atma

İlk olarak KingoRoot programını açın.

Güncellemesi bittikten sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir görsel gelecektir. Bu kısımda USB kablosu ile Turkcell T40’ı bilgisayarınıza bağlayın.

Şimdi ise, ROOT butonuna tıklayarak Turkcell T40 Root atma işlemini başlatabilirsiniz.

Eğer programdan memnun kalırsanız, DONATE butonu ile yapımcısına bağışta bulunabilirsiniz. İşleminiz başarıyla sonlandığında ROOT SUCCEED yazısını göreceksiniz.

Telefonunuzu yeniden açtığınızda Superuser programının olup olmadığını kontrol edin. Forum sayfamızı ziyaret ederek uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.