Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy J7 Duo Çift Kamera ve Bixby İle Gelecek

Samsung’un SM-J720F kod adlı cihazı Galaxy J7 Duo olarak gelecek. Şimdi ortaya çıkan bilgilere göre bu cihazda bokeh fotoğraflar için canlı odaklanma sunan çift kamera, çıkarılabilir batarya ve Bixby desteği yer alacak.

Bu önemli bilgiler basitçe bir kullanım kılavuzundan alınmış. Aynı kılavuzda Samsung Galaxy J7 Duo’nun yazılım ve donanım özelliklerinden de bahsediliyor.

Elbette buradaki en dikkat çeken detay çıkarılabilir batarya olmuş. Samsung Galaxy J7 ve J serisi akıllı telefonları bugüne kadar gömülü bataryalar ile geliyordu.

Bibxy özelliğinin eklenmesi de önemli. Samsung’un ilk Bixby çalıştıran cihazı J7 Duo olacak. Fiziksel bir Bixby butonu bulunmadığından cihaz muhtemelen yalnızca Bixby Home ve Reminder tuşlarına sahip olacak.

Samsung Galaxy J7 Duo arkada iki adet kamera taşıyacak. Bu kameralar sayesinde cihaz Live Focus destekleyerek bokeh kareleri çekebilecek. Telefon muhtemelen Galaxy C7 (2017)’de kullanılan 13 MP (f/1.7) + 5 MP (f/1.9) kamera düzeneğini kullanacak.

Galaxy J7 Duo

Galaxy J7 Duo’nun geriye kalan donanım özellikleri ise şöyle gidiyor: 1280 x 720 piksel çözünürlüklü 16:9 5.5 inç ekran, Exynos 7885 çipseti ve Android 8.0 işletim sistemi.

Düşüncelerinizi forum sayfamızda paylaşmayı unutmayın.