Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy J7 Duo İşlenmiş Görüntüsü Geldi

Birkaç gün önce SM-J720F kod adlı akıllı telefonun aslında bir Samsung Galaxy J7 Duo olduğunu öğrenmiştik. Bugün telefonun ilk basın görüntüsü yayımlandı. Baktığımızda karşımıza oldukça normal bir J serisi cihaz tasarımı çıkıyor.

Galaxy J7 Duo’nun ön paneli 16:9 en-boy oranına sahip bir ekran kullanıyor. Yeni Samsung Experience tasarımında kapasitif butonlar yerli yerinde ve ana ekran butonu yine ekranın altına yerleştirilmiş. Özçekim kamerası LED flaş ile geliyor. Bu sayede düşük ışıklı ortamlarda çekim yapmak mümkün olacak.

Sol tarafa baktığımızda bir Bixby butonu görmüyoruz. Samsung bu butonu son olarak Galaxy S serisi amiral gemileri için saklamaya başlamıştı. Ancak daha önceleri sızdırılan bir kullanım kitapçığında J7 Duo’nun aslında bu butona sahip olacağı haberini yapmıştık.

Diğer iddia edilen donanım özellikleri arasında Exyos 7885 çipseti, 3 GB RAM, Android Oreo işletim sistemi ve arka yüzde çift kamera düzeneği var. Konu hakkındaki görüşlerinizi forum sayfamızda paylaşmayı unutmayın.