Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy Note 9 6.4 inç Ekranla Gelebilir

Samsung Galaxy Note 9‘un beklenenden erken piyasaya çıkması gerekebilir ancak bazı iyileştirmeler için hala zaman var. Bu kez iddialar Weibo’dan gelmekte ve genellikle güvenilir bir kaynak. Fakat tamamen emin olmadan önce resmi kaynaklardan bilgi almamız gerekecek (Brezilyalılar özellikle batarya kapasitesini sızdırmakta ustalar).

Yeni Note’un ekranı eskisine kıyasla ufak bir farkla büyük olabilir (6.4 inç). Bunu yaparken en boy oranını koruması bekleniyor. Küçük bir değişim ancak Galaxy S9+ ile Note 9 arasındaki farkı artıracaktır. Bu zamana kadar Note 9’un ekran için parmak izi sensörü ile geleceği konuşulmaktaydı. Bu kez iddialar aksini söylüyor.

İlginizi Çekebilir:  Müslümanlar için Kullanışlı 5 Uygulama

Samsung Galaxy Note9

Bundan daha önemli bir şey varsa o da batarya kapasitesidir. Note8’deki 3300 mAh bataryadan 3850 ya da 4000 mAh’e geçiş bekleniyor. Note 9 akıllı telefonu S9 ikilisi ile aynı çipseti kullanacak (Snapdragon 845’in Geekbench performansını görmüştük). Ancak daha büyük batarya dayanıklılık süresini uzatacak ve daha keyifli bir kullanım sağlayacaktır.

Düşüncelerinizi forum sayfamızda paylaşmayı unutmayın.