Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy A6+ (2018) Infinity Display İle Gelebilir

Samsung ilk kez Infinity Display ekranını Galaxy S8 ile tanıtmıştı. Daha sonraları ise Galaxy Note8’de ve orta üst sınıf Galaxy A8 (2018) ile Galaxy A8+ (2018)’de rastlamıştık. HTML5 isimli tarayıcı performansını test eden bir web sitesine göre SM-A605FN kod adına sahip Samsung Galaxy A6+ (2018) bu ekran teknolojisine sahip olacak.

Telefon 412 x 846 piksel ekran boyutuyla listelenmiş ki bu Infinity Display’e sahip diğer Galaxy telefonların testteki boyutlarıyla aynı. Cihaz HTML5 platformunda yer alan hemen hemen bütün özellikleri bünyesinde barındıracak ancak bir istisnanın tarayıcıdaki sanal gerçeklik faktörü WebVR olması bekleniyor.

Galaxy A6+ Infinity Display

Desteklenmeyen diğer bir tür multimedya da Dolby Digital ve Dolby Digital Plus. Bu da Galaxy A6 Plus’da ses iyileştirme becerilerinin bulunmayacağına işaret etmekte. Galaxy S9 bu bakımdan Dolby Atmos desteği ile geliyordu.

İddialar en son ortaya çıktığında Galaxy A6+’ın Snapdragon 625’e sahip olacağını ve bunun yanında 4 GB RAM’i olacağını gösteriyordu. Daha küçük olan Galaxy A6’da yer alan Exynos 7870 ve 3 GB RAM ile kıyasladığımızda küçük bir yükseltme gibi görünebilir.

Daha fazlasını forum sayfamızda bulabilirsiniz.