Kategoriler
Haberler

Xiaomi Mi 7 Akıllı Telefonu 23 Mayıs’ta mı Geliyor?

Ortaya çıkan yeni bir görsel Mi 7’nin 23 Mayıs’ta tanıtılabileceğine işaret ediyor. Poster epey gerçekçi, zira Xiaomi’nin her zaman kullandığı poster tasarımlarına benziyor. Ancak yeterince yüksek çözünürlüklü değil ve Xiaomi’nin resmi Weibo hesabı yerine sıradan bir hesaptan paylaşılmış.

Xiaomi Mi 7

Elbette bu verilen bilginin yanlış olduğu anlamına gelmiyor. Bu noktada tek yapabileceğimiz şey beklemek. Xiaomi Mi 6 geçtiğimiz yıl Nisan ayında duyurulmuştu. Bu da zamanlamanın yerinde olabileceğini gösteriyor.

Xiaomi Mi 7 amiral gemisi Snapdragon 845 çipsetine ve 8 GB RAM’e sahip olacak. Ekran içi parmak izi okuyucusu ve muhtemelen çentikli bir ekranı bulunacak. Önceleri Mi 7’ye ait olduğu iddia edilen bir ekran koruyucusuna rastlamıştık. Şimdiyse yeni bir tanesi daha ortaya çıktı ve öncekiyle benzer detaylara sahip.

Elbette internetin ekran koruyucuları ile dolu olduğunu unutmamak gerek. Bir cihaza ait olduğu iddia edien bir ürün bambaşka bir telefonun olabilir.

Xiaomi‘nin sıradaki amiral gemisi ile ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız. Soru ve görüşleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.