Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android Uyumlu Outlook Uygulaması Yeni Navigasyon Çubuğuna Kavuştu

Microsoft kısa süre önce Outlook’un mobil uygulamalarında çeşitli değişikliklere gidileceğini açıklamıştı. Duruma bakılırsa ilk yeniliklere Outlook’un Android işletim sistemindeki versiyonunu tercih eden kullanıcılar erişebilecek. Esasen uygulamaya eklenen özellikler daha önce duyurulan yenilikler arasında yer almıyor, yani bizler için de bir miktar sürpriz olduğunu ifade etmemiz gerek.

Android Uyumlu Outlook Uygulaması Yeni Navigasyon Çubuğuna Kavuştu

Uygulamaya kazandırılan en önemli yenilik sadeleştirilmiş navigasyon çubuğu. Arama yapabilme de hayli kolaylaştırılmış durumda, kullanıcıların bu nedenle değişiklikten memnun kalacaklarını düşünüyoruz.

Kullanıcılar arama sekmesinden en çok haberleştikleri kişilere, yakın gelecekteki seyahat planlarına, paket teslimatlarına ve e-posta eklerine kolayca erişebilecek.

Yeni Outlook versiyonunda kişiler ve dosyaların tüm deneyime başarılı şekilde entegre edildiği görülüyor. Kullanıcılar aynı arama çubuğundan tüm e-posta ve kişiler için arama yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp'ta fotoğraf yükleme kalitesi nasıl değiştirilir?

Bahsedilen tüm yeniliklere hemen erişebilmeniz mümkün olmayabilir, birkaç hafta sabretmeniz gerekebileceğini hatırlatalım.