Kategoriler
Haberler

Xiaomi Mi Mix 2S Art Özel Sürümünü Duyurdu

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi önceleri Mi Mix 2S’i iki farklı renkle çıkarmıştı. Siyah ve Beyaz bu renklere şimdi bir üçüncüsü ekleniyor. Bu kez daha karmaşık bir tanesiyle karşı karşıyayız. Hatta firma bu seçenek için özel bir isim kullanıyor: Xiaomi Mi Mix 2S Art Special Edition. Telefonu özel yapan şey kapağında İngiliz Müzesinde sergilenen 1500’lere ait Deruta seramiklerinin bir parçasının yansıtılması.

Xiaomi Mi Mix 2S Art

Bu parçada yemek tabağında bir kadının portresi görünüyor. Aynı zamanda Mi Mix 2S’in arka kapağında İngiliz Müzesinin bir logosu bulunmakta. Mevcut MIUI 9.5 kullanıcı arayüzü bu modele özel olarak yenilenmiş. Kutuda telefonun üzerinde yer alan aynı portreyi görebiliyoruz. Ayrıca içinden müzeye ücretsiz giriş sağlayan bir kart çıkıyor.

Telefonun içerisindeki donanım aynı bırakılmış. 5.99 inç, Full HD+ çözünürlüklü çerçevesiz ekran, Snapdragon 845 yonga seti ve çift kamera.

Art özel sürümü 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile geliyor. Akıllı telefonun yurt dışı fiyatı yaklaşık 675 USD. Bu da kendisini normal Siyah renkli sürümden 47 USD daha pahalı yapıyor.

Soru ve görüşleriniz için forum sayfamızı kullanabilirsiniz.