Kategoriler
Haberler

Moto C2 ve C2 Plus’ın İlk İşlenmiş Görüntüleri Çıktı

Moto G6 ve Moto Z3 Play ile ilgili ortaya çıkan yoğun haberlerin ardından ikinci nesil Moto C akıllı telefonlarını neredeyse unutmaya hazırdık. Bugün cihazların ilk işlenmiş görüntüleri resmen geldi.

Moto C2 ve C2 Plus

İşlenmiş görüntüler bizlere her zaman olduğu gibi söz konusu cihazlarla ilgili yeterince iyi fikirler veriyor. Moto C2 ve C2 Plus’ın Moto E4 ile oldukça benzer bir görüntüye sahip olacağını söyleyebiliriz. Ancak yeni nesil Moto cihazlarındaki tasarım anlayışını yansıtan bazı ögeler de mevcut.

Günümüzün birçok modern cihazının aksine Moto C2 ve C2 Play, 16:9 en boy oranında bir ekran ve kalın çerçevelere sahip. Fiyat aralığı göz önüne alındığında esasında beklenenin çok dışında değil. Alışılmış dairesel kamera modulü yine arka kapakta kendisine yer edinmiş. Parmak izi okuyucusu fiziksel ana ekran tuşu olarak tasarlanmış ve sadece Plus modelinde yer alıyor. Özçekim severler için her iki modelin ön yüzünde birer LED flaş mevcut. Motorola cihazları bu yönleriyle öne çıkmaktalar.

Moto C2 ve C2 Plus için şimdilik fiyatlandırma, erişilebilirlik ve donanım taraflarında açıklanmayı bekleyen çok şey var. Soru ve görüşleriniz için forum sayfamızı kullanabilirsiniz.