Kategoriler
Apps & Oyunlar

iPhone Uyumlu Dropbox Uygulamasına İki Yeni Özellik Eklendi

Popüler bulut depolama servislerinden Dropbox’ın iOS platformuyla uyumlu olan versiyonuna yönelik iyileştirmeler yapıldı. Dropbox kullanıcısı olan iPhone sahipleri uygulamanın güncel sürümünü edinerek yeni özelliklerden faydalanabilecek. Uygulamanın yeni versiyonunda dosya aktiviteleri ve dosya ön izlemeleri ile ilgili yenilikler göze çarpıyor.

iPhone Uyumlu Dropbox Uygulamasına İki Yeni Özellik Eklendi

Geçtiğimiz ay sürükle bırak desteği kazanan uygulamada dosya etkinliklerine yönelik iyileştirmeler yapılmış durumda. Kullanıcılar uygulama bünyesinde bir dosya ön izlemesi yaptığında tek dokunuşla düzenleme, paylaşım ve -Dropbox Professional ile Business Advanced kullanıcıları için- görüntüleme geçmişine erişilebiliyor.

Güncellemede yer alan bir diğer önemli yenilik, daha iyi bir görüntüleme deneyimi sunmak için iyileştirilmiş olan dosya ön izleme tasarımı ile ilgili. Dropbox’ın en yeni sürümü ile kullanıcılar, içeriğin yanında kolayca yorum yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve Android: Gmail'de süresi dolan e-posta nasıl gönderilir?

Ayrıca, herhangi bir dosya ön izlemesinin alt kısmında, Dropbox kullanıcıları ekip arkadaşlarının geri bildirimlerine erişebiliyor, kendi geri bildirimlerini ekleyebiliyor ve dosya etkinlik güncellemelerini alabiliyor.

Yenilikler bugün kullanıma sunulmuş olsa da tüm ülke ve bölgelerde aynı anda aktive edilmeyebilir, o nedenle iPhone sahibi Dropbox kullanıcılarının biraz sabretmeleri gerekebilir.