Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Telefonda Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak

Akıllı telefon kameraları çok yol kat etti. Arkadaşlarla ve yabancılarla özçekimlerden yiyeceklerin fotoğraflarını çekmeye kadar, insanlar kameralarını şaşırtıcı oranda sık kullanıyor. İşte Android telefonda fotoğraf çekerek para kazanmak için başarılı bir uygulama.

Android: Telefonda Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak

Mobil fotoğrafçılık, yalnızca mobil kameralardaki megapiksel artışı nedeniyle değil, aynı zamanda Play Store’da bulunan muhteşem fotoğraf düzenleme uygulamaları nedeniyle de bir artış gösterdi.

Profesyonel bir fotoğrafçı ya da bir hobici olsanız bile, bunun yanında ekstra para kazanmak istiyorsanız, telefonda fotoğraf satışı için büyük bir pazar var.

Bu uygulamalar ile yalnızca becerilerinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda fotoğraflarınızı satarak para da kazanabilirsiniz. İşte fotoğraf satmak için en iyi Android uygulaması.

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?

Clashot

Android: Telefonda Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak

Clashot, alıcıların ve markaların aradığı fotoğraf türlerine yönelik taleplerinin listelendiği başarılı bir platform. Bu büyük bir artı çünkü fotoğraf satarak para kazanmak isteyen biri iseniz, Clashot size büyük kolaylık sağlayabilir.

  • Clashot Android indir

Clashot, yaygın olarak kullanılan fotoğraf pazarlarından yalnızca biri ancak en popülerlerinden. Muhteşem fotoğraflar çeker, yükler ve birilerinin onları satın almasını beklersiniz. Fotoğraflarınızın gerçek fiyatı alıcıdan alıcıya değişecektir, ancak satış fiyatının %44’ünü alırsınız

Ayrıca diğer fotoğrafçıları takip edebileceğiniz ve güncellemelerini kontrol edebileceğiniz Instagram benzeri bir arayüze sahiptir. Böylece nasıl daha iyi fotoğraflar çekebileceğinizi görebilirsiniz.