Kategoriler
Rehberler

E-Kitapları Android ile PC Arasında Eşitlemek

Okuma gerçekten eğlenceli bir etkinliktir. Düzenli olarak okuyarak bilgi edinmenin yanı sıra önemli bir alışkanlık kazanırsınız. Bu alışkanlık zihinsel uyarım, geliştirilmiş odak ve konsantrasyon ve stres azaltmayı içerir. E-kitap’lar mobil dünyada önemli bir yer tutuyor. O nedenle e-kitapları Android ile PC arasında eşitlemek merak konusu.

E-Kitapları Android ile PC Arasında Eşitlemek

Bazı insanlar hala fiziksel kitapları tercih ederken, e-kitaplar bugünlerde oldukça popüler hale geldi. Çoğunlukla insanlar birden çok mobil cihaza sahipler ve istediklerinde her birinden aynı e-kitaplara erişebiliyorlar.

Bu harika olsa da her platformda okuduğunuz şeyleri takip etmek ve bıraktığınız yerden devam etmek mümkün olmayabilir. Tıpkı bir masaüstü bilgisayar gibi. Neyse ki bir Windows PC ve Android cihaz arasında e-kitapları eşitlemek için kullanabileceğiniz yöntemler mevcut. Aşağıda bunlardan en popüler olanını paylaştık.

E-Kitapları Android ile PC Arasında Eşitlemek

Google Play Kitaplar

Google Play Kitaplar, Google’ın yerleşik e-kitap görüntüleyici ve sesli kitap oynatma uygulamasıdır. Kitapları doğrudan Google Play Store’dan indirebilir veya kendiniz yükleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak 1000 EPUB veya PDF dosyasına kadar yükleme yapabilirsiniz. İşte yapmanız gerekenler.

Öncelikle, Google Kitaplar web sitesinde Yüklemeler sayfasına gitmeniz gerekecek. Henüz giriş yapmadıysanız oturum açmanız istenecek. Bu şekilde yüklenen kitaplara Android cihazdan Google Play Kitaplar uygulaması aracılığıyla veya Google Kitaplar web sitesinden erişilebilirsiniz. Sayfa konumu, yer imleri ve kaydedilen tüm notlar buluta eşitlenir.