Kategoriler
Aksesuarlar

Huawei’nin FreeBuds 2 Pro Kulaklıklarındaki İlginç Özellik

Huawei Freebuds 2 Pro Bluetooth Kulaklık – Teknostore

Tasarımının Apple‘ın AirPods kulaklığa benzemesi yüzünden tepki toplayan Huawei‘nin FreeBuds 2 Pro adını verdiği kulaklıklar, oldukça ilginç bir özellikle geliyor. FreeBuds 2 Pro kulaklıklar, bugüne kadar benzerlerinde olmayan akıllı telefonu kablosuz olarak şarj edebilme özelliğine sahip. Apple AirPods‘ta da olmayan bu özellik Huawei‘nin kulaklıklarını farklılaştırmaya yetiyor.

FreeBuds 2 Pro yakın zaman içerisinde Londra’da tanıtımı yapılacak Huwei Mate 20 ve Huawei Mate 20 Pro’yu kablosuz şarj edebilme özelliğine sahip olacak. FreeBuds 2 Pro kulaklıklar bu harika özelliği sayesinde kullanıcılarını ekstra şarj aleti taşıma derdinden kurtaracak. Qi şarj desteğinin kulaklığın sunduğu bir diğer ayrıcalıklı özelliği olduğunun altını çizelim.

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra gelen son sızıntı haberler, altta kalmak istemeyen Apple‘ın Haziran ayında AirPods kulaklıkları için de benzer bir hamlede bulunacağı yönünde. Belirttiğimiz üzere bu haber şimdilik sadece bir söylenti. Gelişmeleri takip ederek, sizlerle paylaşacağız.