Kategoriler
Rehberler

Telefonda İki WhatsApp Numarası Kullanmak

Çift SIM kartlı bir telefonunuz varsa, muhtemelen her bir numara için bir WhatsApp hesabı isterdiniz. Kolay bir seçenek, WhatsApp Business’ı kullanmaktır. Peki telefonda iki WhatsApp numarası kullanmak nasıl yapılıyor?

Telefonda İki WhatsApp Numarası Kullanmak

Telefonda İki WhatsApp Numarası Kullanmak

Birden çok hesap kullanmak için klonlama uygulamaları var, ancak WhatsApp artık çoğunda çalışmıyor. WhatsApp Business, WhatsApp tarafından sunulan resmi bir uygulama. İşletmeler için, “hızlı yanıtlar” gibi sık kullanılan mesajlar göndermek, farklı sohbetleri tanımlamak için etiketler kullanmak gibi birkaç ek özellik sunuyor.

Ama her şeyden çok, WhatsApp Business iki farklı numara ile mükemmel çalışır. Kişi listesi her iki uygulamada da aynı kalır, ancak WhatsApp veya WhatsApp Business’ı çalıştırarak iki SIM’den hangisini kullanacağınıza kolaylıkla karar verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone'da bildirimlerin gecikmesi ve çözüm önerileri

Şu anda, WhatsApp Business, iOS’ta mevcut değil, yalnızca Android’de kullanılabilir. WhatsApp, yakında, iki SIM kullanımına olanak tanıyan yeni iPhone XS, XS Max ve XR için bir iOS sürümünü piyasaya süreceğini söyledi.