Kategoriler
Rehberler

WhatsApp’da Otomatik Mesaj Göndermek

Bazen arabanızı sürürken, bir sınav için çalışırken veya gelen mesajlara cevap vermek için çok meşgulken WhatsApp mesajlarınıza cevap yazamayabilirsiniz. Ancak yine de kaba görünmek istemezsiniz. WhatsAuto ile WhatsApp’da otomatik mesaj göndermek mümkün.

WhatsApp’da Otomatik Mesaj Göndermek

WhatsApp'da Otomatik Mesaj Göndermek

Uygulamayı özelleştirmesi kolaydır. Önceden belirlenmiş şablonlardaki otomatik yanıtlarından birini seçebilir veya özel bir tane oluşturabilirsiniz. Biçimlendirme ile uyumludur, böylece herhangi bir metni kalın, italik veya çizili yapabilirsiniz.

Tüm kişi listenize, yalnızca bazı kişilere veya favorileriniz hariç tüm kişilere otomatik yanıt gönderecek şekilde seçimler yapabilirsiniz. Varsayılan olarak, yanıtınızın üstünde “Otomatik Yanıt” ibaresi görünür, ancak isterseniz bunu kaldırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android ve iPhone için en iyi hava durumu uygulamaları

WhatsAuto ayrıca bir mesajın ne sıklıkta gönderileceğini seçmenizi de sağlar. Bir kişinin gönderdiği her iletiyi yanıtlayabilir veya otomatik yanıtı tekrar bu kişiye göndermeden önce beş dakikalık bir aralık bırakarak daha az rahatsız edici olmasını sağlayabilirsiniz.