Kategoriler
Rehberler

WhatsApp’da Vikipedi Araması Yapmak

WhatsApp sadece bir sohbet uygulamasından daha fazlasıdır. WhatsApp’da iş bildirimleri, haber güncellemeleri vb. gibi kullanabileceğiniz bazı güçlü hizmetler vardır. Bilmediğiniz başka bir hizmet ise Vikipedi aracı WikiBot olabilir. WhatsApp’da Vikipedi araması yapmak nasıl yapılır?

WhatsApp’da Vikipedi Araması Yapmak

WhatsApp'da Vikipedi Araması Yapmak

WhatsApp pencerenize bir mesaj yazın ve size Vikipedi tanımı gösterilsin. WikiBot işte bu kadar kolay çalışıyor. Her şeyden önce WikiBot telefon numarasını kişi listenize eklemeniz ve ideal olarak WikiBot adıyla kaydetmeniz gerekir. Ardından şu mesajı yazın:

join ultramarine-tapir

Ardından, her zaman yaptığınız gibi listeden yeni kaydettiğiniz numarayı bulun ve WikiBot’a bir mesaj gönderin. Hizmeti etkinleştirdiğinize dair bir yanıt alacaksınız ve eğer isterseniz bu yöntemi nasıl kapatacağınız gösterilecek.

WikiBot telefon numarası: 14155238886

Hepsi bu kadar. Şimdi botu kullanmaya hazırsınız. Bir kelime veya ifade gönderin ve WikiBot birkaç satırlık tanım ile yanıtlayacaktır. Basit şeylerin anlamlarını incelemek veya bir kimseyi Google’a sormadan öğrenmek için iyi bir yoldur. Wikipedia ya da Vikipedi ülkemizde yasaklı olsa da VPN servisleri ile erişmek oldukça kolay.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum