Android: Sahte WhatsApp Konuşması Oluşturmak

REKLAMLAR

Android'li akıllı telefonlarda sahte WhatsApp konuşması oluşturmak için kullanılabilecek uygulamalarla karşınızdayız. Günümüzde sosyal ağ sitelerinde WhatsApp diyaloglarından çok fazla ekran görüntüsü paylaşımı yapıldığını görüyorsunuzdur. Bu WhatsApp sohbet ekran görüntülerinin birçoğu gerçek değil; Twitter ve Instagram'da etkileşim almak adına oluşturulan eğlenceli içerikler.

Siz de sosyal ağ hesaplarınızda paylaşmak ya da zaman zaman arkadaşlarınıza küçük şakalar yapmak için sahte WhatsApp konuşması oluşturmak isteyebilirsiniz. Android'de bu işlem için yararlanabileceğiniz çeşitli araçlar mevcut.

Android: Sahte WhatsApp Konuşması Oluşturmak

Yazzy (Fake Conversations)

Uygulamada WhatsApp konuşmaları ve WhatsApp grup konuşmaları hazırlamak mümkün. Aynı zamanda sahte Telegram, iPhone SMS, Facebook Messenger, Facebook durumu, tweet, Google araması, Google Translate sonucu hazırlamak da imkanlar dahilinde.

Özelleştirme seçenekleri de geniş tutulmuş. Durum çubuğu, navigasyon çubuğu, sohbet arka planı, avatar değiştirme / düzenleme seçenekleri hazır.

Yazzy (Fake Conversations)
Yazzy (Fake Conversations)

Prank – fake conversations

REKLAMLAR

Prank uygulaması üstte değindiğimiz Yazzy kadar özellik sunmuyor. Bu uygulama WhatsApp odaklı hazırlanmış bir çözüm. Basitçe sahte WhatsApp konuşma ekranları oluşturabiliyorsunuz.

Arayüzdeki mesaj, saat, iletilme – okunma durumu ve diğer detayları kolayca düzenleyebilirsiniz. Detayları oluşturduktan sonra ekran görüntüsü almak işten bile değil.

Fakewhats

Android'li akıllı telefonunuzun web tarayıcısı ya da PC'nizdeki tarayıcı üzerinden kullanabileceğiniz Fakewhats servisi de hayli beğenimizi kazandı.

Bu basit ve kullanışlı servis sayesinde akıllı telefonunuza uygulama ya da PC'nize üçüncü parti bir yazılım yüklemeden kolayca sahte WhatsApp konuşmaları oluşturabilir, tüm detayları dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve ekran görüntüsü alarak dilediğiniz platformda paylaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Soru, yorum ve değerlendirmeleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...