Kategoriler
Haberler

Huawei Mate 20 ve 20 Pro Fiyatları Açıklandı

Huawei Mate 20 ve 20 Pro 16 Ekim’de duyurulacak. Dolayısıyla önümüzde bir haftadan daha kısa bir süre kaldı. Ancak söylentilerin hız kesmediği görülüyor. İşte Huawei Mate 20 ve 20 Pro fiyatları açıklandı.

Huawei Mate 20 ve 20 Pro Fiyatları Açıklandı

Huawei Mate 20 ve 20 Pro Fiyatları Açıklandı

Polonyalı bir teknoloji web sitesi Huawei Mate 20 ve 20 Pro akıllı telefonlarını satışa sunduğunu açıkladı. Listelemede cihazların fiyatları açıkça görülebiliyor. Dolayısıyla Huawei’in cihazın fiyatlarını sızdırmak adına başvurduğu bir yöntem izlenimi uyandırıyor.

Android.com.pl‘a göre, Mate 20 ve Mate 20 Pro, sırasıyla 800 ve 1,149 dolara eşit olan 2,999 zloti ve 4,299 zlotiye mal olacak. Sizce de Pro sürümü için oldukça dik bir fiyatlandırma değil mi? Elbette bu fiyatlardan kesinlik olarak emin olmak mümkün değil. Ancak web sitesi bu noktada doğru olduklarını iddia ediyor ve bunları bir Polonyalı servis sağlayıcı olan Plus‘tan aldıklarını söylüyor.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek

Makale ayrıca, Polonya vergilerinin burada büyük bir rol oynadığından bahsetmekte. Bu nedenle Avrupa’daki fiyatlar biraz farklılık gösterebilir. Ve ilginç bir şekilde, rakamlar bu ayın başlarında İsviçre’deki fiyat sızıntısı ile aynı doğrultuda görünüyor. Bu yüzden doğru olduklarına inanmak için başka bir nedenimiz daha var.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum