Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Kripto Madencilik Uygulaması

Telefonunuz siz uyurken para kazandırsın. Aşağıda yer vereceğimiz Android kripto madencilik uygulaması ile siz de telefondan kripto para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Android: Kripto Madencilik Uygulaması

Android Kripto Madencilik Uygulaması

Kripto para madenciliği artık sadece gülünç derecede pahalı donanımlara sahip insanlara özgü değil. Bitcoin gibi bazı kripto para birimleri artık yalnızca uzman ekipmanlar kullanılarak madencilik yapılabilirken, Monero gibi diğerleri Android akıllı telefonlardan kazılabiliyor.

MinerGate Android Madencisi

MinerGate Android uygulaması sizi tam zamanlı bir kripto para madencisine çeviriyor. Hızlı ve basit kurulum sürecini tamamladıktan sonra, Android telefondan kripto kazarak her gün ne kadar gelir elde edebileceğinizi öğrenmek için hesap makinesini kullanabilirsiniz.

Android Kripto Madencilik Uygulaması

Bu elbette bir gecede zengin olacağınız anlamına gelmez. Android akıllı telefonunuzun işlem gücü oldukça kısıtlı olduğundan, bununla orantılı olarak küçük miktarlarda para kazanırsınız. Neyse ki MinerGate uygulaması ile hemen her Android telefonda kusursuz çalışan bir uygulamadır.

İlginizi Çekebilir:  Android için en iyi gökyüzü / uzay gözlem uygulamaları

MinerGate yüklemek için en az Android 4.1 (Jelly Bean) ve yukarısını çalıştıran bir akıllı telefona ihtiyacınız var. Ayrıca cihazınızda yaklaşık 30 MB boş alana ihtiyacınız olacak. MinerGate programını kurduktan sonra size verilen şifreyi saklamayı unutmayın. Varlıklarınıza erişmek için ileride bu şifreye ihtiyacınız olacak.