Kategoriler
Haberler

Bitcoin Telefonu HTC Exodus 1 Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

HTC blok zincirinde yeni bir devrime imza atıyor. Blok zinciri telefonu, blockchain telefonu ya da Bitcoin telefonu olarak adlandırılan HTC Exodus 1 fiyatı, özellikleri ve çıkış tarihi belli oldu.

Bitcoin Telefonu HTC Exodus 1 Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

“Merkezsiz uygulamalar ve güvenlik” sloganıyla piyasaya sürülen HTC Exodus 1 bu alanda bir ilki gerçekleştiriyor. Exodus 1, amiral gemisi özelliklerini taşıyor ve Bitcoin ile satın alınıyor. HTC telefonun API’ını geliştirici ve kriptograflara açarak daha fazla yazılım geliştirilmesini sağlayacak.

Cihazda kripto para birimi anahtarlarınızın yanı sıra tüm diğer özel verileriniz, telefonun çalıştığı Android sisteminde görülmeyen güvenli bir bölümde saklanıyor. HTC, geliştiricilere Zion API’na erişim vererek Exodus 1’in donanımlarından yararlanmasını sağlayacak.

Bitcoin Telefonu HTC Exodus 1 Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

HTC Exodus 1 özellikleri şöyle sıralanıyor: 6 inç QHD+ ekran, Snapdragon 845 yonga seti, 6 GB RAM / 128 GB depolama, çift 8 MP ön ve çift 16 MP arka kamera ve 3500 mAh batarya kapasitesi. Bitcoin telefonu ya da blok zinciri telefonu fiyatı 0.15 BTC olarak açıklandı. Bugünün fiyatıyla 960 dolar yapıyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum