Kategoriler
Apps & Oyunlar

Trine 2 Google Play Store’da %85 İndirimde!

Orijinal oyun kadar iyi olmasa da, Trine 2, tadına doyum olmayan büyüleyici platform oyunlarından biri. Ori and the Blind Forest, Child of Light ve Trine 2 gibi oyunlar her zaman oyuncuların fantezi evreni tutkusunu besliyor.

Trine 2 Google Play Store’da %85 İndirimde!

Trine 2 Google Play Store'da %85 İndirimde!

Yukarıdakilerden hiçbirini oynamadıysanız, artık Android için Trine 2’yi çok düşük bir fiyata alarak bu eksikliği giderme şansınız var. Trine 2 Complete Story, PC’de genellikle yaklaşık 9 saatte oynayabileceğiniz bir oyun.

Oyun genellikle Google Play Store’da 17 dolara satılıyor. Bu, muhtemelen 2015’te piyasaya sürülmesinden bu yana yaklaşık 10 bin indirme almasının temel sebebi. Ancak şimdi Trine 2’yi sadece 2,5 dolara, yani çok daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Trine 2, kullandığınız üç farklı karakterden yardım alarak gerçekçi fiziklere dayalı zorlu ve eğlenceli bulmacaları çözdüğünüz bir tür masal evreninde geçen bir platform oyunu. Her karakterin, bu zorlukların üstesinden gelmek için sahip olduğu farklı yetenekleri ve özellikleri mevcut.

Oyun, Trine 2’nin ana hikayesini, Goblin Menace genişlemesini ve Cwarven Caverns seviyesini içeriyor. Toplamda, oyunda yemyeşil ormanlardan yanan çöllere ve dev bir kum mağarasının içlerine kadar 20 seviye bulunuyor.