Kategoriler
Haberler

Yeni Üç Kameralı Samsung Telefonun Çıkış Tarihi

Dün, Samsung’un 2019 Ocak ayında çıkması beklenen ilk Snapdragon 710 destekli akıllı telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. Bugün bir endüstri şirketi cihaza ait birçok ayrıntıyı doğruladı. İşte üç kameralı Samsung telefonun çıkış tarihi ve özellikleri.

Yeni Üç Kameralı Samsung Telefonun Çıkış Tarihi

Ticari ismi hala belirsiz olsa da, akıllı telefonun model numarası artık SM-G8870 olarak ortaya çıktı. Bu cihaz, uzun bir Infinity Ekranı’ı benimseyecek. Bununla birlikte, 18.5:9 en / boy oranını kullanan mevcut AMOLED panellerin aksine, bu yeni model, önümüzdeki yılki Galaxy S10’da kullanılmak üzere tasarlanan yeni 19.5:9 oranıyla gelecek.

Samsung’un bir süredir cihazlarında fotoğraf özelliğine odaklanmasına paralel olarak, yeni cihaz Galaxy A7 (2018)’e benzer şekilde tarafta bir üçlü kamera düzeneğini benimseyecek. Şu anda, depolama veya RAM bilgileri hakkında bir bilgi yok. Bununla birlikte, akıllı telefonun muhtemelen 3000 mAh’lık bir bataryaya sahip olması bekleniyor.

Yeni üç kameralı Samsung telefon kutudan Android 9.0 Pie ile çıkacak. Çıkış tarihi ocak ayı olacağına göre aralık ya da kasım ayında ilk duyurusu gelebilir. Akıllı telefon, Galaxy A serisinin bir parçası olarak pazarlanacak ve içerisindeki işlemci nedeniyle, Galaxy A9 (2018)’in üzerine yerleştirilecek.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum