Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S10 64 GB Depolama ile Gelecek

Samsung bu kez Apple’ın ayak izlerini takip edecek ve sadece Galaxy S10’un kulaklık jakını atmakla kalmayacak, aynı zamanda bir sonraki amiral gemisi ailesi için üç farklı versiyonda telefon hazırlayacak. Üçüncü versiyon, S10 ve S10 Plus‘a ait öncül özelliklerden yoksun daha geleneksel bir Galaxy olacak, ama aynı zamanda muhtemelen daha düşük bir fiyat etiketi taşıyacaktır.

Samsung Galaxy S10 64 GB Depolama ile Gelecek

galaxy s10

Samsung’un 2019 amiral gemisi telefonlarının üçü hakkında şimdiden pek çok şey biliyoruz. Bunların arasında “Galaxy S10 Lite” büyük ihtimalle SM-G970x model numarası altında piyasaya sunulacak. Son bilgilere göre bunun temel depolama alanının 64 GB olacağı iddia ediliyor, bu da çoğu telefon için günümüzde yeterli bir başlangıç ​​seviyesidir.

İlginizi Çekebilir:  iPhone yakında doğrudan ödemeleri kabul edebilir

Ayrıca, microSD kart yuvasının çıkarılacağına inanmak için hiçbir nedenimiz yok, bu yüzden yeni Galaxy S10’lar her şeye rağmen bellek genişletme seçeneklerine sahip olacaklar. Ancak, söylentilere göre, SM-G973x ve SM-G975x olarak bilinen diğer iki Galaxy S10’un, Galaxy Note 9’un ayak izlerini takip ederek 128 GB’lik depolama alanı ile geleceği bekleniyor. Ancak 512 GB depolama alanına sahip olsalar bile şaşırtıcı olmaz.

Depolama kapasitesinin yanı sıra Yeni Samsung Galaxy S10 telefonlar arkada üç kamera düzeneğine sahip olacaklar. Aynı zamanda ultrasonik ekran için parmak izi tarayıcıları ile gelecekler. Ancak uygun fiyatlı Galaxy S10 Lite kesinlikle tek bir kameraya ve maliyeti azaltma amaçlı arkada geleneksel parmak izi okuyucusuna sahip olacak. Bu cihazı iPhone XR gibi düşünebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android'de arama kayıtları ve kısa mesaj gizleme

Çıkış tarihi noktasına gelirsek; Samsung’un, 25-28 Şubat tarihleri ​​arasında İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenecek olan MWC fuarından önce yeni Galaxy S10’ları duyurmasını bekliyoruz. Böylece gelenek bozulmamış oluyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum