Kategoriler
Haberler

Samsung Katlanabilir Telefonu Fiyatı ile Şaşırtıyor

Samsung katlanabilir telefonu fiyatı ile şaşırtıyor. Katlanabilir ekran teknolojisi, muhtemelen son yıllardaki en büyük akıllı telefon devrimlerinden biri olacak. Samsung şu anda bu alanda başı çekiyor ve hemen arkasında Huawei var. LG ise sessiz bir şekilde kendi çözümünü hazırlıyor.

Samsung Katlanabilir Telefonu Fiyatı ile Şaşırtıyor

https://twitter.com/bang_gogo_/status/1066216276467441664

Samsung Galaxy F / Flex katlanabilir telefonunun genel tüketici için değil, bir konsept cihaz olacağı son zamanlarda iddialar arasındaydı. Ancak oldukça saygın bir kaynaktan gelen sızıntıya bakılırsa Samsung katlanabilir telefonu fiyatı ile şaşırtabilir. Evet, cihaz son kullanıcıya ulaşmaya hazırlanıyor. İddia edilen fiyatlar sırasıyla 1956 ve 2565 dolar.

Bunların ne kadar yüksek olduğu bir yana, neden iki farklı fiyat olduğu merak konusu. İlk tahminler iki katlanabilir Samsung telefonu olabileceği yönünde. Ancak böyle olsa bile cihazların 64 GB iPhone XS’den 1000 dolar ve iPhone XS Max’den 500 dolar pahalı olacağı düşünüldüğünde esasında ne kadar satacağını görmek daha ilginç olacak.

Samsung katlanabilir telefonlarının en erken 2019 Mart’ta piyasaya sürüleceği düşünülüyor. O tarihe kadar bu fiyat bilgisinin doğruluğu hakkında daha fazla şey öğrenemeyeceğiz. Yine de Flex Display’lı bu telefonların fiyatlarının 1000 dolar seviyesine ulaşmadan ciddi oranda benimsenme şansları oldukça az. Şimdi gözler Huawei ve LG’nin katlanabilir cihazlarına çevrilmiş durumda.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum