Kategoriler
Haberler

Huawei Mate 20 Pro Güncellemesi Neler Getiriyor?

Huawei Mate 20 Pro güncellemesi neler getiriyor? Huawei Mate 20 Pro amiral gemisi akıllı telefonu geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkmış ve ilk güncellemesini kasım ayında almıştı.

Huawei Mate 20 Pro Güncellemesi Neler Getiriyor?

Yeni Huawei Mate 20 Pro güncellemesi 523 MB indirme boyutuna sahip ve OTA yoluyla Mate 20 Pro kullanıcılarına gönderiliyor. Güncellemeyi bir kez kurduktan sonra cihaz EMUI 9.0.0.142 sürüm numarasına ulaşıyor ve aynı zamanda Google’ın Kasım 2018 güvenlik yamasına sahip oluyor.

Güncelleme ile kamera performansı ve fotoğraf kalitesi daha iyi hale geliyor. Yüz tanıma performansının yanı sıra daha hızlı kilit açma için ekran parmak izi okuyucusu optimize hale geliyor ve ayrıca gezinme performansı artıyor. Google Haritalar artık daha iyi konumlandırma sağlıyor. Son olarak, Google Mesajlar bildirim işareti sorunu düzeltiliyor.

Her zaman olduğu gibi güncelleme aşamalı olarak dağıtılacak ve cihazınıza ulaşması biraz zaman alabilir. Bu nedenle Mate 20 Pro güncelleme bildirimini henüz almamışsanız endişe etmeyin. Güncelleme önümüzdeki birkaç gün içinde tamamen dağıtılmış olacak.