Kategoriler
Konular

iPhone ve Android Telefon İçin VR Gözlükler

Virtual Reality ya da Sanal Gerçeklik oyunculuğun geleceği olma yolunda çok şey vaat ediyor. Telefonlar da oyun dünyasının önemli bir kanadını oluşturuyorlar. İşte iPhone ve Android telefon için VR gözlükler.

iPhone ve Android Telefon İçin VR Gözlükler

Samsung Gear VR

Samsung Gear VR ve Kontrolcüsü (97 dolar)

Samsung Gear VR, VR dünyasında ve iyi bir sebeple kendisini bir lider olarak sağlamlaştırdı. Çoğu VR telefon gözlüğünden daha iyi bir görüntü kalitesine sahiptir ve Oculus filmleri ve oyunları ile uyumlu olan tek telefon VR gözlüğüdür. Gear VR ayrıca Oculus oyunlarını oynarken süper çalışan bir kontrolcüyle birlikte gelir.

İlginizi Çekebilir:  Daha kolay bir uyku için en iyi YouTube kanalları

Elbette, Gear VR sadece Samsung telefonları ile kullanılabilir. iPhone sahiplerinin hala bir sürü harika seçeneği var, ancak sadece Gear VR Oculus oyunlarıyla uyumlu.Amazon’dan satın al

Google Daydream View

Google Daydream View ve Kumandası (41 dolar)

Google Daydream, şık, hafif tasarımlı ve kullanım kolaylığı yüksek bir telefon VR gözlüğü. Daydream içine herhangi bir telefonu sığdırabilirsiniz. Tabii telefonunuz çok büyükse, muhtemelen biraz ışık sızıntısı yaşarsınız. Samsung Gear gibi, Daydream’i kullanırken gözlüklerinizi rahatça takabilirsiniz.

D-Scope Pro Google Karton VR Gözlük

D-Scope Pro Google Karton Seti (14 dolar)

Yıllar önce, Google Cardboard telefon VR gözlük dünyasında bir liderdi. Yine de uyumlu bir telefonunuz varsa, harika bir donanım parçası. Yeni telefonlar karton için çok büyük olma eğilimindedir. Ancak Galaxy S6 veya iPhone 6 (veya daha küçük) boyutlu her şeyle çalışıyor. Google Cardboard’la ilgileniyorsanız, aslında kullanımı çok daha kolay olan D-Scope Pro Google Cardboard Kit’i satın almanızı öneririz. Ayrıca birkaç dolar daha ucuzdur.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve iPad için en iyi korku oyunları / 2022
DESTEK V4 VR Gözlük

DESTEK V4 VR Gözlük (25 dolar)

DESTEK V4 VR başka bir ucuz telefon VR gözlüğü, ancak Google Cardboard’dan biraz daha modern ve güçlüdür. Birincisi, iPhone X veya Note 9 gibi büyük modern cihazlara uyar, böylece telefonunuzun uyumsuz olmasından endişe etmenize gerek yok. Yumuşak malzemelerden ve sert plastiklerden yapıldığından, DESTEK gözlük çoğu ışık sızıntısını engeller ve başınıza rahatça oturur.

Merge VR Gözlükleri

Merge VR Gözlükleri (30 dolar)

DESTEK V4 gözlüğü makul bir fiyata yüksek kaliteli bir VR telefon gözlüğü isteyen kişiler için mükemmel bir seçenektir. Samsung Gear VR ve Google Daydream’in kalitesiyle rekabet ediyor ve göreceli olarak yakın. DESTEK bir kontrolcü ile birlikte gelmiyor, ancak gözlüğün yan tarafında yerleşik bir Google Cardboard benzeri düğme var.

İlginizi Çekebilir:  iPhone için en iyi pil tasarrufu uygulamaları