Kategoriler
Haberler

OnePlus 5/5T Android 9 Pie Güncellemesi

OnePlus forumlarından bir yetkili OnePlus 5T ve OnePlus 5 için Oxygen işletim sistemi Android Pie güncellemesinin açık beta ile kullanıma sunulduğunu açıkladı. Yeni arayüz, gezinme hareketleri, iletişim geliştirmeleri, vb. dahil olmak üzere uzun bir değişim listesiyle OnePlus 5/5T Android 9 Pie güncellemesi iddialı geliyor.

OnePlus 5/5T Android 9 Pie Güncellemesi

Açık Beta’ya katılmaya ve yüklemeye karar veren OnePlus 5 ve 5T cihaz sahipleri ayrıca Kasım 2018 tarihli en son Android güvenlik düzeltme ekini de alacaklar. Android Pie işletim sistemi ayrıca Rahatsız Etmeyin moduna ayarlanabilir ayarlar getiriyor. Arayüz artık çok daha kullanışlı, acil arama özelliği iyileşmiş ve SIM seçeneklerine dair beklenen bazı işlevler nihayet eklenmiş.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 ve iPhone 16, büyük selfie kamera geliştirmeleriyle gelecek

“Teorik Paralel Uygulamalar” aynı anda iki hesap ile aynı mesajlaşma uygulamasını kullanmayı sağlıyor ve Pie açık betas ile destek artık daha geniş. Desteklenen uygulamalar Telegram, IMO, Uber ve OLA gibileri içeriyor. Hava durumu uygulaması artık daha fazla bilgi gösteriyor.

Açık beta olduğu için, herkes OnePlus topluluğu sayfasındaki Geri Bildirim sayfası aracılığıyla herhangi bir hatayı bildirebiliyor ve giderilmesini sağlıyor. OnePlus 5 ve 5T Androd 9 Pie açık beta güncellemesi OTA üzerinden alınıyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum