Kategoriler
Haberler

Uygun Fiyatlı Lenovo Z5s Özellikleri Ortaya Çıktı

Lenovo, önümüzdeki Z5s akıllı telefonunu Weibo üzerinden duyurdu ve sürpriz bir şekilde henüz açıklanmayan bir Snapdragon yonga setine sahip olacak. Bu anlamda uygun fiyatlı Lenovo Z5s özellikleri ortaya çıktı

Uygun Fiyatlı Lenovo Z5s Özellikleri Ortaya Çıktı

Paylaşılan görselere göre Lenovo Z5s Android 9.0 Pie ile kutudan çıkacak ve Snapdragon 678 yonga setini çalıştıracak. İlginç bir şekilde, çip henüz Qualcomm tarafından açıklanmadı ancak yeni bir Geekbench tablosu bize Snapdragon 6150’nin aslında Snapdragon 678 olduğunu gösteriyor.

Yonga seti bu anlamda altı adet güç verimliliği yüksek çekirdeklere sahip olacak ve diğer taraftan iki güçlü Kryo 365 Gold çipini barındıracak. Çok çekirdekli performansın Snapdragon 710’unkine yakın olacağı düşünülüyor.

Her halükarda paylaşılan görsel ayrıca telefonun üçlü kamera düzeneği olacağını gösteriyor. Önceki sızıntılarda ekranda bir kamera deliği olacağı ve parmak izi okuyucusunun arkada bulunacağı söylenmişti. Pil kapasitesi 3210 mAh ile yeterli seviyede. Ekran boyutu ise 6,3 inç olacak. Lenovo Z5s 18 Aralık’ta çıkış yapıyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum