Kategoriler
Haberler

Asphalt 9: Legends iPhone XR ve XS’de 60fps Destekliyor

Gameloft, yeni bir etkinlik, yeni bir oyun modu ve dört yeni otomobille gelen Asfalt 9: Legends’ın yeni bir versiyonunu yayınladı.

Asphalt 9: Legends iPhone XR ve XS’de 60fps Destekliyor

Bugatti Chiron Mega Etkinliği, arabanın kilidini açmak için her gün yeni etkinliklerde rekabet etmenizi sağlar. Yeni Slipstream özelliği artık nitro çubuğunuzu şarj etmek için diğer otomobillerin arkasına geçmenize izin veriyor, ancak diğer otomobiller de öndeyseniz aynı şeyi sizin için yapabiliyor. Güncelleme ayrıca mevcut araçların listesine SIN R1 550, Genty Akylone, Maserati Alfieri ve McLaren 570S Coupe ekliyor.

Bu özellikler tüm platformlarda mevcut hale geldi. Ancak, oyun şimdi iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR’de 60 fps hızında çalışıyor. Değiştirilmesi gereken hiçbir bir ayar yok; Oyun artık her zaman bu cihazlarda 60 fps’de çalışacak. Önceden, 60 fps modu sadece oyunun Windows 10 sürümüne özeldi. Şu anda Android’de mevcut değil.

iPhone XR’de test edildiğinde performans mükemmeldi. Oyun zaten olağanüstü görünüyor ve 60 kare kare oranı daha da iyi görünmesini sağlıyor. Aynı zamanda oyun deneyimini de değiştiriyor ve daha yumuşak kare hızı oyunu daha duyarlı hale getiriyor. Oyun aynı zamanda rekabetçi çevrimiçi çok oyunculu moduna da sahip. 60 fps kare hızı aslında diğer cihazlardaki oyunculara göre bir tür avantaj sağlıyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum