Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy A10’da SD845 Çipseti ve Ekran Parmak İzi Okuyucusu

Samsung Galaxy A10 SD845 ve ekran parmak izi özellikleri ile ortaya çıktı. Şirketin ilk ekran parmak izi okuyuculu telefonu Galaxy A10 sahip olduğu özelliklerle fiyat / performans telefonu olacağını gösteriyor.

Samsung Galaxy A10’da SD845 Çipseti ve Ekran Parmak İzi Okuyucusu

Samsung Galaxy A10'da SD845 Çipseti ve Ekran Parmak İzi Okuyucusu
Samsung Galaxy A10 SD845 ve Ekran Parmak İzi ile Gelecek

Telefon geçtiğimiz yılın amiral gemisi telefonlarını çalıştırmış Snapdragon 845 yonga seti ile geliyor. Bu yonga seti şimdi yerini Snapdragon 855’e bırakmak üzere. Ancak uzun yıllar daha kullanıldığı telefonlarda üst sınıf performans sunmaya devam edecek. Galaxy A10 bu cihazlardan ilki olmak üzere.

Çin kaynaklı bir sızıntıya göre Samsung Galaxy A10 ekran parmak izi okuyucusu ya da diğer adıyla UD okuyucu ile geliyor. Kaynak bunu bir tweet ile ortaya koymuş. Cihaz her ne kadar önceki nesil amiral gemisi yonga setine sahip olsa da fiyatıyla daha uygun bir noktaya yerleştirilebilir. Bu özellikle 845 çipsetinin stoklarının bitirilmesi ve böylece 855’e pazar açılması için önemli.

Samsung Galaxy A8’in Snapdragon 710 gibi orta seviye bir çipsetle geldiğini gördükten sonra Galaxy A10’u daha performanslı bir çözümle bekliyorduk. Cihazın yonga seti dışında özellikleri hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Ekran boyutu, RAM ve depolama kapasitesi gibi önemli detaylar ilerleyen haftalarda belli olabilir. Çıkış tarihi ise fazla uzak olmamalı.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum