Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S10 Hızlı Şarj Destekleyebilir

Samsung’un 15W hızlı şarj teknolojisi, birkaç yıl önce piyasaya sürüldüğünde oldukça etkileyiciydi. Bununla birlikte, rakiplerden gelen daha sonraki çözümler şirketin teknolojisini biraz daha eski hale getirdi. Galaxy S10 ailesi bu durum değişebilir. İddialara göre Samsung Galaxy S10 hızlı şarj destekleyebilir.

Samsung Galaxy S10 Hızlı Şarj Destekleyebilir

The Samsung Galaxy S10 Hızlı Şarj Destekleyebilir
Samsung Galaxy S10 Hızlı Şarj Destekleyebilir

Tipster Ice Universe’ye göre, Samsung şu anda yeni bir hızlı şarj teknolojisi ile ilgili çalışıyor. Kaynak herhangi bir sayı vermedi. Bu yüzden şarj hızlarındaki sıçramanın ne kadar büyük olacağı belli değil. Ancak Samsung’un mevcut 15W çözümünün yakında “tarih olacağı” belirtiliyor. Bu şirketin yeni nesil şarj teknolojisinin önemli ve daha güçlü olacağını gösterir.

Samsung’un çözümü ne kadar hızlı olursa olsun, şirketin Huawei ve OnePlus gibi rakipleri tarafından zorlu bir rekabetle karşı karşıya kaldığı hiç inkar edilemez. Zira Çin devi şimdi Mate 20 Pro’yla gülünç derecede güçlü bir 40W SuperCharger özelliği sunuyor. Bu, kullanıcıların telefonun 4200 mAh’lik bataryasının %70 kadarını 30 dakikada şarj etmesini sağlıyor. Öte yandan OnePlus, “20 dakika şarj ile bir gün çalışan” Warp Charge 30’u yakın zaman önce açıkladı.

Apple’ın aksine, Samsung’un yeni hızlı şarj cihazlarını Galaxy S10 kutularına yerleştirmesi bekleniyor. Bununla birlikte, Huawei’in hamlelerine benzer bir hamle yapılırsa, Galaxy S10 Lite sahiplerinin, maliyeti azaltmak amacıyla yeni teknolojiden ziyade mevcut 15W çözümü ile devam etmeleri gerekebilir.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum