Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S9 ve S9+ Android Pie Güncellemesi Türkiye’de

Samsung Galaxy S9 telefonları için yayımlanan Android Pie’ın yeni beta sürümünden sadece bir hafta sonra Samsung, kararlı sürümü dağıtmaya başlamıştı. Şirket, paketi çoğunlukla Avrupa’daki cihazlara göndermişti ancak görünüşe göre şimdi Samsung Galaxy S9 ve S9+ Android Pie güncellemesi Türkiye’de kullanıma sunuldu.

Samsung Galaxy S9 ve S9+ Android Pie Güncellemesi Türkiye’de

Samsung Galaxy S9 ve S9+ Android Pie Güncellemesi Türkiye'de
Samsung Galaxy S9 ve S9+ Android Pie Güncellemesi Türkiye’de

Samsung’un resmi olarak Pie güncellemesini dağıttığı ülkeler Almanya, İsviçre, İtalya, Türkiye ve Hollanda olarak sıralanıyor. Bazı Galaxy S9 ve Galaxy S9+ cihazları böylece yılbaşından önce güncelleme bildirimini almış oldular. Android 9.0 şimdi tüm Galaxy S9/S9+ sahiplerine ulaşmaya başladı. En önemli değişiklikler arasında artık Samsung Experience arayüzü yerine kullanlacak olan One UI yükseltmesi ve Android tarafından eklenen Autofill API ile Digital Wellbeing olmuş.

Pie güncellemesini Galaxy S9 ve S9+’a indirmek için, güncelleme bildirimine dokunmanız veya devre dışı bıraktıysanız Ayarlar’a ve ardından Yazılım Güncelleme’ye gitmeniz gerekiyor. Samsung Smart Switch ile bilgisayar üzerinden güncelleme yapma imkanı da var. Siz de son Android Pie güncellemesini aldıysanız forum sayfamızda düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum