Kategoriler
Haberler

Motorola P40 Özellikleri Ortaya Çıktı

Motorola, Android One programının bir parçası olan Moto X cihazlarının devamı olarak P30 akıllı telefon serisini piyasaya sürmüştü. P30 Play dünyanın birçok noktasında Motorola One adıyla satıldı. P30 Note ise Google hizmetlerinin sunulduğu Moto One Power olarak tanıtılmıştı. Motorola Moto P40 özellikleri bu anlamda ortaya çıktı.

Motorola Moto P40 Özellikleri Ortaya Çıktı

Motorola Moto P40 Özellikleri Ortaya Çıktı
Motorola Moto P40 kamera deliği ile dikkat çekiyor

Yeni 2019 Motorola Android One akıllı telefonu Moto P40 adına sahip olacak. Cihazın görüntüleri de ilk kez ortaya çıktı. Telefonun ekranı Galaxy A8s, Honor V20 (View 20) ve Huawei nova 4’e benzer şekilde özçekim kamerası için küçük bir deliğe sahip olacak. Çene kısmı Motorola logosu için ayrılmış. Sol tarafta SIM tepsisi için bir yuva bulunuyor

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 ve iPhone 16, büyük selfie kamera geliştirmeleriyle gelecek

Ses girişi üstte olacak şekilde ayarlanmış ve alt kısımda, hoparlör ızgarasının yanında bir USB-C bağlantı noktası göze çarpıyor. Moto P40 daha iyi kavrama için arka ve önü yuvarlatılmış kenarlara sahip olacak. Telefon her iki tarafı da koruyucu cam panelle çevrilmiş.

Moto P40 160.1 x 71.2 x 8.7 mm gövde ölçüsüne sahip. İncelik anlamında biraz kalın tarafta olduğu söylenebilir. Ancak belirtelim kamera çıkıntısı ile birlikte bu 10 mm’yi bulacaktır. Parmak izi tarayıcısının üstünde Moto logosu bulunurken arkadaki çift lens dikey şekilde hizalanmış.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum