Kategoriler
Haberler

Pocophone F2 Yeni Çentiğiyle Ortaya Çıktı

Online satış mağazası Flipkart’ın Pocophone F2’nin çıkış tarihini 2019’un ilk yarısı olarak açıkladığını duymuştuk. Birçok kullanıcı telefonun nasıl görünebileceğini merak ediyor. @VenyaGeskin1 isimli kullanıcı aldığı bilgiler doğrultusunda bir Pocophone F2 konsept tasarımı hazırlamış.

Pocophone F2 Yeni Çentiğiyle Ortaya Çıktı

Pocophone F2 Yeni Çentiğiyle Ortaya Çıktı
Pocophone F2 Yeni Çentiğiyle Ortaya Çıktı

Konsept tasarıma göre orijinal Pocophone F1’e kıyasla Pocophone F2 daha küçük ve daha modern bir su damlası çentiğine sahip olacak. Bu kulağa Xiaomi’nin üstlenebileceği muhtemel bir değişiklik gibi geliyor. Ayrıca, arkadaki ana kamera da merkez noktadan köşeye taşınmış. Bunun nedeni ise bilinmiyor.

Sonuç olarak karşımızda Xiaomi Mi Play‘e çok benzeyen bir Pocophone F2 var. Yine de bu yalnızca bir konsept tasarımı ve Xiaomi Pocophone F2 çıkış yaptığında tamamen farklı bir yöne gidebilir. Yine de en kuvvetli ihtimalle en makul Poco F2 tasarımına işaret ediyor.

Elbette Poco F2, Mi Play ile karşılaştırıldığında ondan çok daha yüksek uçlu bir donanıma sahip olacak. Pocophone F2, F1’e kıyasla yalnızca daha hızlı bir yonga seti ile gelmeyecek (Snapdragon 855) aynı zamanda daha yüksek ekran – gövde oranı ve batarya kapasitesi sunacak. Tabii bunun fiyata önemli bir yansıması da olacak ve F1’den çok daha pahalı bir telefon olarak karşımıza çıkacak.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum