Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy M20 Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Samsung’un yaklaşmakta olan M serisi cihazları M10, M20 ve M30 bugünlerde ortaya çıkmaya başladı. Bu da resmi açıklamalarının çok uzakta olmadığı anlamına gelir. Dünkü FCC sertifikasının ardından Galaxy M20 bugün tekrar belirdi Bu kez telefonun ilk canlı görüntüsü ile karşı karşıyayız. İşte Samsung Galaxy M20 fiyatı, özellikleri ve çıkış Tarihi.

Samsung Galaxy M20 Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Daha kesin olmak gerekirse ön kısmının bir görüntüsü ile karşı karşıyayız. Fotoğrafta Samsung Galaxy M20’nin kullanacağı Infinity-V çentiği görüyoruz. Ayrıca ekran çerçevesine de iyi bir bakış sunuyor. Çerçeveler düşünüldüğünden daha küçük olabilir ve görünüşe göre çentiği saran bir LED şeridi olacak. Telefonun her kilidini açtığınızda bu yanacak.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 ve iPhone 16, büyük selfie kamera geliştirmeleriyle gelecek

Alt çerçeveye gelince, M20 için kesinlikle iyi bir başarı olan Galaxy Note9’dakinden biraz daha ince olduğu söyleniyor. Aşağıdaki resim, M20’nin ekran camını açıkça gösteriyor ve ahizenin tüm ön kısmının nasıl görüneceği hakkında daha iyi bir fikir edinmemize izin veriyor.

Galaxy M20’nin görünüşünün çoğunu M10 ile paylaştığı söyleniyor, ancak bu modelden daha kalın ve biraz daha ağır olacak. Solda arkada, altında bir LED flaş olacak şekilde bir çift arka kamera kurulumu (13 MP + 5 MP) bulunacak. Parmak izi sensörü de arka tarafta. Kapağın kendisi cam kaplamalı polikarbonattan yapılmış, iddiaya göre plastikten daha kaliteli bir görünümü olacak.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy S ve Galaxy A farkları

Cihazın alt kısmında bir USB-C portu var, burada ayrıca bir hoparlör ızgarası ve bir 3.5 mm kulaklık girişi mevcut. M20’nin şimdiye kadarki en büyük Samsung bataryası olan 5.000 mAh batarya ile geldiği söyleniyor. Ekran boyutu 6.13 inç (FHD+ çözünürlükte) olacak ve 3 GB RAM ile eşleştirilen Exynos 7904 yonga seti tarafından destekleniyor. Depolama için 32 ve 64 GB varyantlar sunulacak. 8 MP özçekim kamerası olacak. Çıkış tarihi içinse 2019 Mart gösteriliyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum

İlginizi Çekebilir:  Google Play'de virüslü 2FA uygulaması tespit edildi